Osale muuseumide suvemängus ja võida nädalavahetus Alatskivi lossis või taluromantika pakett!

Mängus osalemiseks küsi 18. maist- 25. augustini muuseumitöötajalt flaier, millelt leiad osalevate muuseumide nimekirja. Loosimisel osalemiseks on vähemalt kolmest muuseumist vaja saada flaierile templid, mis kinnitavad osalemist suvemängus. Kolme templiga varustatud flaieri osa, kuhu on lisatud sinu nimi ja telefoninumber, pane muuseumis loosikasti.

Peaauhindadeks on nädalavahetus neljale Alatskivi lossis koos majutuse, õhtu- ja hommikusöögi, giidituuri ja savikoja külastusega ning kahepäevane taluromantika pakett Maria talus Pärnumaal majutuse, õhtusöögi, pikniku ja ratsutamise või hobusesõiduga.

Maaleht võimaldab mängijatel oma veebilehelt otsida vastuseid oma muuseumimängu küsimustele. Õigesti vastanute vahel loositakse välja Maakodu ja Maalehe aastatellimused.

Osalevad muuseumid loosivad välja ka oma meeneid.

Harjumaa Muuseumis viib suvemäng „Tule Jõesaarele Sa!“  jalutuskäigule Keila Jõesaarel. Saare asukad Roheline Konn, Punane Vähk, mõisahärra, karjapoiss Ants jpt juhatavad sind ringi, jutustavad oma tegemistest ja annavad lahendust vajavaid ülesandeid.

Tule külasta muuseumi ja jaluta ning mängi Keila Jõesaarel!

Lisainfo ja suvemängus osalevate muuseumide nimekiri: http://www.erm.ee/et/Osale/muuseumimang
Muuseumide suvemängu klipp:
http://www.youtube.com/watch?v=2zhUPMNSmLc Gabe Holmes Womens Jersey