Käsitöö mentorkoolitus. Käsitööesemete pildistamine


Koostöös Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga (ERKL) jätkame ka tänavu käsitöö mentorkoolituste korraldamist. Laupäeval, 16. aprillil kell 12-16 viib Sandra Urvak muuseumis läbi koolituse käsitööesemete pildistamisest kodustes tingimustes.

Päev algab sissejuhatusega fotograafiasse ja pildistamise põhitõdedesse ning jätkub käsitööesemete pildistamise eripärade tutvustamisega, fotode analüüsimisega ja praktilise tööga. Vahepeale mahub ka kohvipaus.
NB! Praktilise töö jaoks on vaja osalejal endal kaasa võtta fotokaamera ja mõni ese pildistamiseks. Võimalusel võiks kaasa võtta ka kaamera kasutusjuhendi.

Rühma suurus on piiratud ja osaleda saab 12 huvilist. Vajalik on eelregistreerimine telefonil 678 1668 või muuseum@hmk.ee. Koolitus on tasuta, kuid osalemine on muuseumi piletiga (2 eurot) ja see sisaldab kohvipausi kulusid.

Koolitaja Sandra Urvak tegeleb nii fotograafia kui ka käsitööga. Tema fotosid on ERKL-i teema-aastate kataloogides ning ta on MTÜ Rahvarõivas veebilehel olevate Eesti kihelkondade rahvarõivakomplektide fotode autor. Sandra on Eesti Kunstiakadeemias õppinud kujunduskunsti, omandanud Helsingis Rakenduskunsti Kõrgkoolis fotograafi hariduse ning õpib Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia magistriõppes rahvusliku tekstiili erialal. Trevor Linden Jersey

Kommenteerimine on suletud.